Вітаємо

На сторінках нашого блогу ви завжди зможете знайти необхідні вам документи та потрібні форми, які стосуються діяльності групи ЦГО.
Усі бажаючі можуть передивлятися новини нашого структурного підрозділу!

понеділок, 27 квітня 2015 р.

Тижні з основ знань безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району

Тижні з основ знань безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району

Протягом квітня 2015 року в 10 загальноосвітніх навчальних закладах району проведені тижні знань з основ безпеки життєдіяльності.
В ході тижнів проведено конкурси дитячих малюнків, плакатів, вікторини, рольові ігри, змагання, естафети на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму, виховні години з безпеки життєдіяльності.
Впродовж тижня проведено Дні цивільного захисту та евакуацію у разі виникнення надзвичайних ситуацій. До учасників навчально-виховного процесу доведено основні правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних та залишених без нагляду предметів.
Зокрема в Золотолодязянській ЗОШ І-ІІІ ступенів для проведення практичного заняття з надання першої медичної допомоги постраждалим під час виникнення надзвичайної ситуації був запрошений працівник 19 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області Сидоренко С.І., а для учнів 2-4 класів організовано екскурсію до районного відділу ГУ ДСНС України в Донецькій області.Інженер з охорони праці групи ЦГО
Куліух С.О.